Reklama

WhatNext osiąga poziom miliona unikalnych Użytkowników

WhatNext osiąga kolejny poziom rozwoju. W ostatnim czasie coraz chętniej nas odwiedzacie, czego efektem jest osiągnięcie poziomu miliona unikalnych Użytkowników.

Milion to magiczna liczba. Wygląda ładnie na papierze, ale prawdziwe wrażenie robi dopiero kiedy uświadomimy sobie, że potrzeba 14 Stadionów Narodowych, żeby pomieścić taki tłum. I dokładnie tyle osób odwiedziło nas w ciągu ostatnich 24 dni. Dlatego w imieniu całej Redakcji – DZIĘKUJEMY!

Dla osób bardziej dociekliwych, jak to policzyliśmy? Za pomocą najpopularniejszego na rynku narzędzia, jakim jest Google Analytics. To podstawowe narzędzie do monitorowania ruchu na stronie internetowej, którego używa praktycznie każdy, kto na poważnie zajmuje się prowadzeniem witryny. Jest to w zasadzie wyrocznia mówiąca o popularności danej strony.

Czy ten milion coś zmienia? Poza dodatkową motywacją do jeszcze cięższej pracy nad naszymi materiałami, otwiera nam nowe możliwości. Im więcej jest Was, tym bardziej my jesteśmy dostrzegani na rynku. To oznacza szerszy dostęp do sprzętu do przetestowania oraz unikatowych materiałów.

Oczywiście nie spoczywamy na laurach. Zabieramy się do dalszej pracy i zrobimy wszystko, abyście nadal chętnie nas odwiedzali i dobrze spędzali czas na WhatNext.pl.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News