Reklama
aplikuj.pl

WhatsApp w wersji beta daje już dostęp do wszystkich emoji w reakcjach

WhatsApp sprawi, że znikające wiadomości... nie będą znikać

Trochę późno, ale w końcu reakcje trafiły do komunikatora WhatsApp. Na razie dostępnych jest jedynie kilka, z góry narzuconych emoji, ale zgodnie z zapowiedziami, już niedługo się to zmieni.

WhatsApp stale jest ulepszany, ale trudno nie zauważyć, że często jest dość powolny jeśli chodzi o wdrażanie funkcji, które konkurencja ma już u siebie od dawna. Właściwie nawet nie trzeba szukać u konkurencji, bo przecież Messenger, też należący do Meta, takie reakcje miał od bardzo dawna. Do WhatsAppa zaś funkcja zawitała dopiero niedawno, ale dobrze wiedzieć, że będzie rozwijana.

Było to zresztą zapowiedziane już wcześniej, choć bez podania konkretnej daty. Teraz z kolei serwis WABetaInfo doniósł, że komunikator w wersji beta 22.14.0.71 na iOS i 2.22.15.6 na Androida dostał już możliwość wyboru reakcji z pomiędzy wszystkich emoji dostępnych w aplikacji. Skorzystamy z tego tak samo, jak np. na Messengerze. Obok standardowych ikonek pojawia się symbol „+” i po jego kliknięciu dostajemy dostęp do całej biblioteki emotikonek, wraz ze zmianą odcieni skóry niektórych z nich.

WhatsApp w wersji beta daje już dostęp do wszystkich emoji w reakcjach

Na razie nie wiadomo, kiedy funkcja wejdzie do stabilnej wersji aplikacji. Wydaje się jednak, że nie będziemy musieli czekać zbyt długo i stanie się to w przeciągu najbliższych kilku tygodniu. oczywiście, o ile w międzyczasie coś się nie popsuje.