Reklama
aplikuj.pl

WhatsApp w wersji beta dostaje odtwarzacz notatek głosowych

whatsapp

Najnowsza aktualizacja wersji beta komunikatora WhatsApp dodaje długo wyczekiwaną funkcjonalność, jaką jest odtwarzacz notatek głosowych.

Już w styczniu pisaliśmy, że w wersji beta aplikacji WhatsApp dostępnej dla testerów, pojawił się odtwarzacz notatek głosowych umożliwiający odtwarzanie „głosówek” w tle. Oznacza to, że podczas odtwarzania otrzymanych nagrań można będzie przejść do ekranu głównego lub innych aplikacji, nad którymi po prostu wyświetli się odtwarzacz notatek głosowych. Zawierać ma on przyciski umożliwiające zatrzymanie, wznowienie i odrzucenie notatki głosowej, a także pasek postępu. Dzięki tej nowości bez przeszkód nadrobimy wszystkie wiadomości głosowe, bez konieczności przerywania innych czynności na telefonie.

whatsapp

Minęły dwa miesiące i, jak podaje WABetaInfo, funkcjonalność pojawiła się w wersji beta o numerze 2.22.7.21, dostępnej już dla wszystkich chętnych użytkowników. Warto jednak wspomnieć, że na razie aktualizacja nie umożliwia tego u wszystkich, choć wydaje się to jedynie kwestią czasu.