Reklama
aplikuj.pl

WhatsApp pracuje nad nowymi narzędziami do rysowania

whatsapp

Kolejne ulepszenia zmierzają do komunikatora WhatsApp. Tym razem testowane są nowe narzędzia do rysowania po zdjęciach i filmach.

WhatsApp stale dorzuca do swojego komunikatora kolejne nowości

W ostatnich miesiącach do aplikacji trafiło bardzo dużo nowości, takich jak udoskonalony interfejs połączeń głosowych, obsłucha wielu urządzeń, kopie zapasowe czy dodatkowe funkcje w notatkach głosowych. Tym razem ulepszenie nie jest może duże, ale niektórym powinno się przydać.

Źródło: WABetaInfo

W edytorze obrazów WhatsApp na Androidzie pojawiły się nowe narzędzia do rysowania. Są to ołówki z szerszymi końcówkami umożliwiające rysowanie grubszych linii, czego do tej pory w edytorze nie było. WABetaInfo donosi również, że trwają prace nad narzędziem do zamazywania fragmentów obrazów, co powinno ułatwić udostępnianie zrzutów ekranu czy zdjęć, zawierających elementy, których nie chcemy pokazywać innym, np. dane osobowe czy twarze.

Serwis dodaje, że w przygotowaniu są jeszcze inne narzędzia, ale beta komunikatora WhatsApp na Androidzie jeszcze ich nie ujawnia. Na razie trwają testy powyższych nowości i nie wiemy, kiedy ostatecznie trafią do stabilnej wersji aplikacji.