Reklama
aplikuj.pl

WhatsApp w końcu udostępnia reakcje na wiadomości wszystkim użytkownikom

Znikające wiadomości w WhatsApp , Funkcja znikających wiadomości w WhatsAppie, bany Whatsapp, bany na Whatsappie, blokady WhatsApp, grupy WhatsApp

WhatsApp jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych komunikatorów na świecie. Korzystają z niego miliardy ludzi, a Meta cały czas stara się go rozwijać tak, by nie tylko zatrzymać obecnych użytkowników przy sobie, ale również przyciągnąć tych nowych. Kolejna dodana funkcja może nie wprowadza jakichś wielkich zmian, jednak z pewnością czekało na nią wiele osób.

Po długim testowaniu, reakcje na wiadomości w końcu zaczną być dostępne dla wszystkich użytkowników komunikatora WhatsApp

Jeśli śledziliście w ostatnim czasie informacje o nowościach w komunikatorze Meta, wiecie zapewne, że firma testowała tę funkcję już od dłuższego czasu, choć tylko wśród ograniczonej grupy beta testerów. Teraz reakcje na wiadomości trafiają zarówno do wersji beta, jak i do tej stabilnej, więc każdy będzie mógł z nich skorzystać.

Informację ogłosił w na swoim Facebooku Mark Zuckerberg.

Posiadacze najnowszych wersji WhatsAppa na systemach Windows, iOS i Android zapewne już mają tę opcję. Jednak jeśli nie – nie martwcie się. jak podaje WABetaInfo, dotarcie do wszystkich użytkowników zajmie do tygodnia. Na razie do dyspozycji dostajemy sześć emoji, które pokazał w swoim poście Zuckerberg. Są to: kciuk w górę, czerwone serce, śmiejąca się do łez emotka, ta zdziwiona i płacząca. Są też złożone ręce. Z czasem do WhatsAppa trafi możliwość doboru koloru skóry emoji, a także dostęp do całej reszty emotikon, jak to ma miejsce w przypadku Messengera.