Reklama
aplikuj.pl

WhatsApp pracuje nad kolejnymi ulepszeniami wiadomości głosowych

Wiadomości głosowe w komunikatorach są niezwykle popularne. Jak bardzo? WhatsApp wyjawił, że za pośrednictwem ich aplikacji wysłano ich już 7 miliardów. Nic więc dziwnego, że ta funkcja wciąż jest ulepszana i zyskuje kolejne nowości.

Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie WhatsApp bardzo rozwinął wiadomości głosowe, a przecież to jeszcze nie koniec. Na razie zostanie dodana możliwość wstrzymywania i wznawiania nagrywania, a także opcję „podglądu” wersji roboczej notatki, która pozwoli nam sprawdzić ją przed wysłaniem. Z tych wyczekiwanych funkcji, na pewno warto wspomnieć o odtwarzaczu notatek głosowych. Ten umożliwi nam odsłuchiwanie wiadomości także poza aplikacją. Dzięki temu, będziemy mogli przeglądać inne aplikacje podczas słuchania tego, co nasi znajomi chcieli nam przekazać. To zdecydowanie jedna z tych funkcji, na którą czekało wielu użytkowników.

Jednak na tym WhatsApp nie poprzestaje. Wkrótce do aplikacji trafi także opcja „zapamiętaj odtwarzanie”. Tego chyba nie trzeba zbytnio tłumaczyć – funkcja pozwoli nam wznowić odtwarzanie notatki tam, gdzie wcześniej przerwaliśmy. Oprócz tego będziemy mogli przyspieszyć odtwarzanie wiadomości głosowych przekazywanych dalej. Pojawi się też wizualizacja fali podczas odtwarzania notatek, dzięki czemu będzie można śledzić nagranie.

Funkcje te trafią do aplikacji w najbliższych tygodniach, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać nowości.