Reklama
aplikuj.pl

Wiadomości Google podpowiedzą co zrobić z otrzymanymi SMS-ami

W ostatnim czasie Wiadomości Google zyskały sporo funkcjonalności, które mają pomóc w organizacji otrzymywanych wiadomości. Okazuje się, że wkrótce sama aplikacja może nam sugerować, które z nich powinniśmy uznać za ważne, które zaplanować albo oznaczyć gwiazdką.

Czasami przekopywanie się przez dziesiątki zalegających w skrzynce wiadomości bywa męczarnią. Doskonale wiemy, że systematyczne usuwanie tych niepotrzebnych SMS-ów nie zawsze się udaje i w efekcie potem mamy mnóstwo spamu, newsletterów czy wiadomości z hasłami jednorazowymi, pośród których znajdują się te ważniejsze wiadomości. Google, dodając do swojej aplikacji nowe funkcjonalności, znacznie ułatwiło porządkowanie skrzynki odbiorczej. Możemy SMS-y oznaczać gwiazdką, by łatwiej było je znaleźć, dodawać do osobnych kategorii itp.

Firma natomiast, chcąc jeszcze bardziej zwiększyć naszą produktywność i pomóc nam w uporządkowaniu skrzynki odbiorczej, pracuje nad kolejnym ulepszeniem. Dzięki niemu Wiadomości Google będą oferować działania związane z konkretną wiadomością. Jeśli aplikacja uzna, że ta jest istotna, zasugeruje oznaczenie jej gwiazdką. Będzie mogła też oferować przykładowe odpowiedzi, albo zaplanowanie odpowiedzi na później.

Funkcja pojawiła się na razie w wersji beta aplikacji i nie wiadomo, kiedy trafi do stabilnego kanału.