Z pakietem Widebody do BMW M4 Coupe Wy decydujecie o “nerach”

Widebody do BMW M4 Coupe, BMW M4 Coupe,

Jak już uznała większość świata, jedyny problem z nowym BMW M4 Coupe, to jego nowoczesna, wielka maskownica, która może jednak zniknąć z tym pakietem Widebody.

Widebody do BMW M4

Firma Avante Design zdecydowała się skupić na modelu dwudrzwiowym nowego, kontrowersyjnego BMW, opracowując pełny pakiet poszerzający nadwozie, aby nadać coupe znacznie bardziej agresywną postawę. Pakiet Widebody do BMW M4, co najważniejsze, jest dostępny w wersji pozostawiającej w spokoju “wielkie nery” i zmieniającej je na wskroś.

Obecnie ten pakiet Widebody do BMW M4 istnieje tylko an tych oficjalnych renderach, ale Avante Design zdradził, że prace rozwojowe są prawie zakończone, a ten pakiet zostanie wyprodukowany w ograniczonej liczbie przykładów na czele z wariantem poszerzającym M4 o prawie 18 cm.

Poza szerszymi biodrami i ulepszonym profilem aerodynamicznym, wzmocnione coupe zyska również przeprojektowaną maskę z podwójnymi otworami wentylacyjnymi i wybrzuszeniem.

Inne ulepszenia obejmują zestaw masywnych bocznych wlotów powietrza na przednich błotnikach oraz stałe tylne skrzydło zapożyczone najpewniej z katalogu BMW M Performance. Zarówno przedni, jak i tylny zderzak ma powiększone wloty/wyloty powietrza.