WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Widok pierwszoosobowy w Death Stranding potwierdzony!

Widok pierwszoosobowy w Death Stranding został potwierdzony przez Kojimę. Powinniśmy się jednak nastawić na inne doświadczenie.

Jeśli jesteście fanami „widok z oczu”, to mamy dla Was dzisiaj dobrą wiadomość. Death Stranding od Kojima Productions to tytuł, który zaoferuje również taką opcję zabawy. Jeśli zatem wolicie grać w Grand Theft Auto V lub Red Dead Redemption 2 z widokiem pierwszoosobowym, to macie kolejny tytuł, który pozwoli Wam tak grać.

Czytaj też: Techland wreszcie ujawnił gameplay z Dying Light 2

Swoją drogą, ciekawe jest to, że gdy Kojima potwierdza taką informację, to reakcja społeczności jest raczej pozytywna, ale gdy REDzi pokazali, że Cyberpunk 2077 to gra z takim widokiem, to było mnóstwo negatywnych głosów. Ciekawe z czego to wynika?

Ale! Wieści o Death Stranding nie byłyby wieściami o Death Stranding, gdyby Kojima jednocześnie nie poinformował o czymś tak dziwnym, że teraz każdy głowi się „co autor miał na myśli?”. Kojima wspomina bowiem, ze widok pierwszoosobowy pojawi się i będziemy mogli czerpać z niego radość, „ale nie możemy z gry typu FPS”. Deweloper nazywa po raz kolejny swoją grę nowym gatunkiem, który nazywa „Action Game, Strand Game (Social Strand System)”.

Cóż…

Czytaj też: Stormland – niesamowita gra VR od twórców Spider-Mana na nowym wideo

Źródło: wccftech.com