Reklama
aplikuj.pl

Powrót Wiedźmina! Dziki Gon w nowej wersji z myślą o nowych sprzętach

Tego raczej nikt się nie spodziewał. CD Projekt Red ogłosiło, że pracuje nad zupełnie nowym wydaniem Wiedźmina 3: Dziki Gon z myślą o nowych sprzętach.

Jak czytamy na oficjalnej stronie Wiedźmina, twórcy „pracują nad edycją gry Wiedźmin 3: Dziki Gon przeznaczoną na konsole i komputery nowej generacji!”. To oznacza, że nowe wydanie jednej z najlepszych gier w historii (i to od Polaków) zostanie przystosowane do nowych technologii i trafi na komputery osobiste, Xbox Series X oraz PlayStation 5.

Najwyraźniej wiecznie żywy Wiedźmin 3 w tym wydaniu otrzyma dwa główne dodatki (Serce z Kamienia, Krew i Wino) oraz cały zestaw pomniejszych DLC. Najważniejsze jest jednak to, że twórcy postarają się o wiele graficznych i technicznych ulepszeń na czele ze wsparciem ray-tracingu oraz szybszymi czasami ładowania.

Czytaj też: Data premiery Immortals Fenyx Rising wyciekła. Matko, ale to śliczne!

Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Kompletna zadebiutuje zapewne po premierze konsol nowych generacji, ale nie martwcie się – nie będziecie musieli kupować go ponownie. CD Projekt Red zaznaczył, że dotychczasowi posiadacze gry na PC, Xbox One i PlayStation 4 będą mogli skorzystać z ulepszeń dzięki darmowej aktualizacji.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News