WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Wiedźmin sezon 2. – Czy Mark Hamill zagra Vesemira? Lauren S. Hissrich komentuje

Wiedźmin sezon 2. – Czy Mark Hamill zagra Vesemira? Lauren S. Hissrich komentuje

Prace nad 2.sezonem Wiedźmina trwają, a Lauren S. Hissrich jest na miejscu i chętnie udziela wywiadów na temat tego, co zobaczymy w kolejnej odsłonie. Zapytano showrunnerkę, czy Mark Hamill zagra Vesemira, bo o tym mówi się już od dłuższego czasu.

Jakiś czas temu Mark Hamill wyraził na Twitterze zainteresowanie rolą Vesemira w kolejnych odsłonach serialu Wiedźmin. Fani od razu podchwycili ten pomysł i zaczęły się prośby do Netflixa i Lauren S. Hissrich, by to właśnie Hamill wcielił się w starego wiedźmina.

W końcu brytyjski portal IGN zapytał showrunnerkę, czy taka szansa w ogóle istnieje.

Mark od zawsze interesował mnie w kontekście tego serialu. Nie skontaktowaliśmy się jeszcze z jego agentem, bo nie rozpoczęliśmy castingów. Ale naprawdę podoba mi się to, co dzieje się w Internecie. Wiedźmin ma ogromną ilość fanów, a gdy dodamy do tego jeszcze entuzjastów Gwieznych Wojen… to sprawia, że mój mózg zaraz eksploduje.

Hissrich dodała również, że gdy po raz pierwszy zobaczyła tweeta Marka Hamilla nie mogła w niego uwierzyć. Jako wielka fanka Gwiezdnych Wojen była ogromnie podekscytowana.

To była jedna z takich pierwszych chwil związanych z Wiedźminem, w których pomyślałam sobie: O, mój Boże! Czy to w ogóle możliwe? Mark Hamill wie, co to jest i byłby zainteresowany rolą?

Liczymy, że faktycznie kiedy ruszą castingi do roli Vesemira, to właśnie Mark Hamill będzie pierwszą osobą, z którą showrunnerka się skontaktuje.

ŹRÓDŁO: IGN