WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Wiedźmin sezon 2. – tak prezentują się nowe zbroje Nilfgaardu!

Wiedźmin sezon 2. – tak prezentują się nowe zbroje Nilfgaardu!

Netflix spełnił swoje obietnice i w nowym sezonie zobaczymy armię Nilfgaardu ubrana w zupełnie inne, o wiele ładniejsze zbroje. Zobaczcie jak prezentują się bohaterowie na nowych zdjęciach z 2. sezonu Wiedźmina.

Nowe zbroje Nilfgaardu

Pomarszczone, przypominające worki na śmieci albo…. no, coś zupełnie innego, zbroje armii Nilfgaardu wzbudziły bardzo negatywne uczucia wśród fanów Wiedźmina. Nie ma się co dziwić, wyglądały paskudnie. Na szczęście obiecano, że w nowym sezonie przejdą metamorfozę i jak pokazują nowe zdjęcia z planu 2. sezonu obietnicę spełniono. Do sieci trafiło sporo fotek, na których widzimy Nilfgaardczykach w ulepszonych zbrojach. W niczym już nie przypominają poprzednich. Dzięki niech będą Białemu Plomieniowi Tańczącemu na Kurhanach Wrogów za zwiększenie funduszy dla swojej armii.

Francesca Findabair i Cahir

Na fotkach znalazła się również Cahir (Eamon Farren), wdzięcznie prezentujący nową zbroję, a także nowa członkini obsady – Mecia Simson wcielająca się Francescę Findabair. Dodatkowo możemy rzucić też okiem na Fringillę (Mimi Ndiweni). Sceny kręcono w opactwie Fountains. Na niektórych fotkach widać coś w rodzaju sporego zgromadzenia Nilfgaardczyków i elfów.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News