Reklama
aplikuj.pl

Wiemy, kto zagra Ellie i Joela w serialu The Last Of Us

The Eternals zwiastun, The Eternals premiera, Wonder Woman 1984 premiera, Tenete premiera, Warner Bros premiery 2020-2021, rasizm w filmach, Przeminęło z wiatrem HBO Max, zmiany w branży filmowej, kino koronawirus, The Last of Us serial, The Last of Us rezyser,

Jak widać coś się ruszyło w kwestii serialu The Last Of Us od HBO. Najpierw pojawiła się plotka, że Mahershala Ali wcieli się w Joela a już znamy oficjalne nazwiska głównych bohaterów. Oba doskonale znane fanom Gry o Tron.

Ellie i Joela w serialu The Last Of Us obsadzeni

Na chwilę wokół produkcji HBO na podstawie popularnej gry ucichło. Dzisiaj jednak na nowo zaczęliśmy o serialu The Last Of Us mówić. Najpierw pojawiły się doniesienia, że w roli Joela może pojawić się Mahershala Ali. Nie zdążyliśmy nawet plotki przetrawić, a już pojawiły się oficjalne informacje o castingu. Ali nie wcieli się w Joela. Tę rolę przyznano komu innemu.

Czytaj też: Rośnie popularność treści gamingowych w Polsce
Czytaj też: Wydawca Rockstara wspomina o wpadce Cyberpunk 2077
Czytaj też: Mod do Cyberpunk 2077 dodaje pościgi policyjne

Odtwórcą głównej roli będzie Pedro Pascal, który ostatnio występuje w The Mandalorian. Aktora znamy też z Gry o Tron. Zaś w Ellie wcieli się również aktorka z tego serialu – Bella Ramsey, która skradła serca fanów rolą Lyanny Mormont. Wygląda na to, że Pascalowi przypadło do gustu granie zastępczego ojca i uroczego Baby Yodę zamieni na nastolatkę.