WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Wizja Internetu Rzeczy w wykonaniu TT eSports

Dużo producentów ostatnimi czasy powoli wchodzi na rynek Internetu Rzeczy. Mają oni różne koncepcje i wizje na ten temat, także różne wykonanie. Jednym z takich producentów jest TT eSports, którego wizję chcielibyśmy Wam zaprezentować.

Firma stara się aby użytkownicy mogli uzyskiwać i udostępniać dane na temat wydajności w grach. Mają oni także mieć możliwość analizowania zebranych danych i dzięki temu polepszania swoich strategii. Analiza danych ma się odbywać na komputerze albo na urządzeniu mobilnym. Taką możliwość oferuje aplikacja TT eSports Plus. Została ona stworzona dla urządzeń peryferyjnych z serii Smart Series. Także współpracuje ona z nową klawiaturą Poseidon Z Plus+ praz myszką Theron Plus+. Urządzenia te przesyłają za pomocą Bluetootha dane do aplikacji, gdzie mogą być one odpowiednio analizowane.

TT eSPort Plus umożliwia także porównywanie się z innymi graczami oraz branie udziałów w różnych konkursach czy wyzwania. Aplikacja jest ciągle rozwijana i na pewno w najbliższym czasie będzie ona tylko zyskiwała na popularności. To właśnie jest wizja Internetu Rzeczy w wykonaniu TT eSports. Jak Wam się ona podoba?

Źródło: Materiały prasowe