WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Wkrótce Fallout 76 stanie się przystępniejszy dla nowych

Wiem, że na to czekaliście i wiem, że teraz nic nie stanie Wam na przeszkodzie, żeby dołączyć do milionów graczy (słowa Todda Howarda) w Fallout 76. Wkrótce Bethesda udostępni bowiem aktualizację, która sprawi, że Falout 76 stanie się przystępniejszy dla nowych graczy.

Czytaj też: Wstępne wymagania sprzętowe Gears 5 – RTX 2080 będzie „idealny”

Aktualizacja oznaczona numerem 11 sprawi, że pierwsze kroki na postnuklearnych terenach wypełnionych przeróżnymi kreaturami oraz graczami na setnych poziomach będą łatwiejsze na kilka sposobów. Pierwszym z nich ma być tradycyjne obcięcie poziomu trudności napotykanych przeciwników w kilku pierwszych obszarach, a na dodatek ich podatność na choroby ogromnie wzrośnie. Żeby tego było mało, przed dobiciem do 25 poziomu zapłacą mniej kapsli za szybką podróż, a nagrody z Wyzwań przyjmą znacznie bardziej przydatną formę w postaci przedmiotów.

Reszta graczy może z kolei liczyć na dodatek automatycznego złomowania śmieci, powrotu mechaniki Punch Blows, lepszych opisów przedmiotów oraz wyższych benefitów z pancerza wspomaganego. Na to przyjdzie nam poczekać jeszcze maksymalnie dwa tygodnie, bo aktualizacja Fallout 76 ma trafić do nas “w połowie lipca”.

Czytaj też: Ten stunt z GTA 5 jest tak widowiskowy, że mogę go oglądać w kółko

Źródło: VG247