Reklama
aplikuj.pl

Autorzy Wo Long Fallen Dynasty zachwyceni Chinami, ale Chińczycy nie są zadowoleni

wo long

Osadzony w 184 roku, u schyłku dynastii Han, Wo Long przedstawia krainę ogarniętą chaosem i zniszczeniem. Chińska przygoda nie podoba się jednak graczom z tego kraju.

Wo Long Fallen Dynasty zbiera baty w recenzjach od graczy

Fumihiko Yasuda, producent Wo Long: Fallen Dynasty, opowiadał o grze: „Jako ktoś, kto od dziecka fascynował się różnymi wersjami „Opowieści Trzech Królestw” przedstawionymi w mangach i filmach, byłem zachwycony, mogąc spełnić marzenie o stworzeniu gry osadzonej w tym okresie. Mamy nadzieję, że gracze będą cieszyć się bezwzględnością charakterystyczną dla gier Team NINJA, wykorzystując różne strategie, aby rzucić wyzwanie potężnym wojownikom i okrutnym demonom spotykanym w grze.”

Czytaj też: Gry nominowane do nagród BAFTA ujawnione!

Development Producer Masaaki Yamagiwa dodawał: „Otrzymaliśmy wiele opinii od osób, które grały w wersję próbną gry, i zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby przewyższyć ich oczekiwania. Mamy nadzieję, że spodoba się wam ekscytująca atmosfera tego dzieła Team NINJA, wyzwanie polegające na zmierzeniu się z zagrożeniami i następująca później radość.”

Dziś jednak Wo Long Fallen Dynasty na Steam to w większości negatywne opinie. Spory wkład w to mają gracze z Chin, których opinie są w tej chwili najpopularniejsze. Z czym jest problem? Wizja dynastii Han nie stanowi problemu, ale gra jest po prostu w fatalnym stanie technicznym na komputerach PC. Tytuł ma ogromne problemy z poprawnym działaniem na sprzętach graczy, a do tego sterowanie na klawiaturze i myszce ma być fatalnie zaprojektowane.