WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Wonder Woman 1984 – tak będzie wyglądała Cheetah w filmie? Zobaczcie nowe grafiki

Pomimo kolejnego opóźnienia premiery Wonder Woman 1984, Warner Bros. kontynuuje kampanie promocyjną wypuszczając do sieci zupełnie nowe grafiki z filmu. Wygląda na to, że w końcu widzimy jak wygląda przeciwniczka Diany.

Czytaj też: Przeklęta – najnowszy zwiastun zdradza datę premiery serialu

Wonder Woman 1984 to drugi solowy film superbohaterki DC. Z powodu koronawirusa premiera została przesunięta z 5 czerwca na 14 sierpnia, a w ostatnich tygodniach Warner postanowił jeszcze bardziej opóźnić premierę i ostatecznie film wejdzie na ekrany kin dopiero 2 października 2020 roku.

Przypomnijmy, że akcja Wonder Woman 1984 dzieje się latach 80. XX wieku. Tym razem tytułowa bohaterka będzie musiała zmierzyć się ze znanym z komiksów antagonistą – Maxwellem Lordem, którego zagra Pedro Pascal. Choć materiale źródłowym jego mocą jest kontrolowanie umysłów, to reżyserka Patty Jenkins zapowiedziała zmianę jego nadzwyczajnych umiejętności. Dzięki temu będzie mógł spełniać ludzkie życzenia i to właśnie on będzie stał za powrotem Steve’a Trevora, który przecież zginął w pierwszej części. Oczywiście nie ma niczego za darmo. Oprócz Maxwella Lorda Wonder Woman będzie musiała zmierzyć się z Cheetah. O tej postaci w filmie niewiele wiemy, choć według doniesień za jej stworzeniem będzie stał właśnie Lord. Barbara Minerva zwróciła się do niego o pomoc, a on dał jej super moc, która sprowadziła kobietę na złą drogę, bo kryjąca się w jej ciele bestia przejęła kontrolę nad jej umysłem.

Do tej pory na większości opublikowanych materiałach widzieliśmy Cheetah w jej normalnej, ludzkiej formie, ale najnowsze grafiki w końcu pokazują, jak przeciwniczka Wonder Woman może wyglądać.

W obsadzie, prócz Gal Gadot pojawi się: Chris Pine, Kristen Wiig, Lynda Carter, Natasha Rothwell, Spencer Trinwith i Justin Sisk.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News