Reklama

Wonder Woman 1984 – zobacz galerię zdjęć z filmu

Wonder Woman, Wonder Woman 1984, Gal Gadot, Diana Prince, figurka Wonder Woman, WW1984, DC, DCEU

Zebraliśmy dla Was obszerną galerię zdjęć z filmu Wonder Woman 1984. Jak prezentują się Steve Trevor, Diana Prince, Cheetach i Maxwell Lord? Zobaczcie sami!

Czytaj też: W głębi lasu – pierwsza zapowiedź i zdjęcia z polskiego serialu Netflixa

Na przestrzeni ostatnich miesięcy kampania promocyjna Wonder Woman 1984 była dość intensywna nawet pomimo przesunięcia premiery. Dostaliśmy sporo zdjęć z samego filmu, a także kilka zakulisowych, przedstawiających ekipę przy pracy. Ukazało się też parę wycieków, klimatycznych grafik, figurka głównej bohaterki i zestaw LEGO promujący film. Dlatego byście nie musieli szukać zebraliśmy dla Was wszystkie zdjęcia w obszernej galerii.

Przypomnijmy, że Wonder Woman 1984 to drugi solowy film superbohaterki DC. Z powodu koronawirusa premiera została przesunięta z 5 czerwca na 14 sierpnia, więc będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość i jeszcze zaczekać na powrót Diany Prince.

Akcja filmu dzieje się latach 80. XX wieku. Tym razem tytułowa bohaterka będzie musiała zmierzyć się ze znanym z komiksów antagonistą – Maxwellem Lordem, którego zagra Pedro Pascal. Choć materiale źródłowym jego mocą jest kontrolowanie umysłów, to reżyserka Patty Jenkins zapowiedziała zmianę jego nadzwyczajnych umiejętności. Dzięki temu będzie mógł spełniać ludzkie życzenia i to właśnie on będzie stał za powrotem Steve’a Trevora, który przecież zginął w pierwszej części. Oczywiście nie ma niczego za darmo. Oprócz Maxwella Lorda Wonder Woman będzie musiała zmierzyć się z Cheetah. O tej postaci w filmie niewiele wiemy, choć według doniesień za jej stworzeniem będzie stał właśnie Lord. Barbara Minerva zwróciła się do niego o pomoc, a on dał jej super moc, która sprowadziła kobietę na złą drogę, bo kryjąca się w jej ciele bestia przejęła kontrolę nad jej umysłem.

W obsadzie, prócz Gal Gadot pojawi się: Chris Pine, Kristen Wiig, Lynda Carter, Natasha Rothwell, Spencer Trinwith i Justin Sisk.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News