Reklama
aplikuj.pl

World of Tanks pojawi się na nowej platformie

world of tanks trafi na Steam, WoT, Steam

Firma Wargaming poinformowała dzisiaj, że ich gra World of Tanks pojawi się także na platformie Steam. Nowi czołgiści otrzymają dokładnie taką samą zawartość jak gracze korzystający z dostępnej przez Wargaming Game Center wersji.

World of Tanks na Steam

WoT to jedna z najpopularniejszych sieciowych gier free-to-play umożliwiająca rozgrywanie emocjonujących bitew za pomocą przeszło 600. wiernie odwzorowanych czołgów należących do 11 nacji. Teraz gra dostępna będzie na nowej platformie, a co za tym idzie z pewnością zbierze jeszcze więcej entuzjastów czołgów.

Czytaj też: Cyberpunk 2077 – hotfix 1.12 na PC wprowadza poprawki bezpieczeństwa
Czytaj też: Nowa gra Bloober Team! Mistrzowie grozy rekrutują
Czytaj też: NiOh 2 na PS5 z zaskakująco szybkimi czasami ładowania

Max Chuvalov, dyrektor wydawniczy World of Tanks mówi:

Zawsze chcieliśmy, aby World of Tanks było dostępne dla każdego zainteresowanego, także jest to naturalny krok, że zapraszamy graczy steamowych do naszej rodziny, Już wkrótce, użytkownicy Steam będą mogli doświadczyć intensywnych walk i mamy nadzieję, że im się spodobają!

World of Tanks na Steam trafi jeszcze w tym roku. Nowi użytkownicy korzystający z WoT przez tę platformę otrzymają dokładnie taką samą zawartość, co reszta czołgistów – świetnie odwzorowane czołgi, unikatowe pola walki i dynamiczną, taktyczną rozgrywkę.