Reklama
aplikuj.pl

Wraz z HTC Vive Cosmos Elite otrzymacie grę Half-Life: Alyx

cena HTC Vive Cosmos Elite, zestaw HTC Vive Cosmos Elite, gra HTC Vive Cosmos Elite

HTC właśnie poinformowało, że zestaw Vive Cosmos Elite będzie sprzedawany w pakiecie z grą Half-Life: Alyx. Sam zestaw ma własnie dzisiaj swoją premierę.

Half-Life: Alyx to nowa gra VR z znanej serii. Zaprojektowana ona jest on podstaw pod zestawy wirtualnej rzeczywistości oraz oferuje ona wszystkie elementy klasycznych gier Half-Life.

Yves Maître, dyrektor generalny HTC, mówi:

Od chwili premiery Vive, gracze na całym świecie czekają na dedykowany tytuł, stworzony specjalnie w technologii VR. Dzięki Half-Life: Alyx wierzymy, że Valve posiada odpowiednie doświadczenie i wiedzę, aby taki tytuł w VR zapewnić graczom. Gratulacje dla zespołu Valve z okazji zbliżającej się premiery.

Graham Wheeler dyrektor generalny HTC Europe, dodaje:

Half-Life: Alyx przesuwa granice tego, co oznacza gra w pełnej imersji. Oszałamiające doświadczenia VR, poczucie niebezpieczeństwa, elektryzującego napięcia podczas walki w pojedynkach na śmierć i życie. Jestem podekscytowany, że użytkownicy VIVE Cosmos Elite będą mogli doświadczyć tych niesamowitych emocji.

HTC Vive Cosmos to nowoczesny system VR klasy premium. Klienci mogą go rozwijać i modyfikować poprzez wymianę przedniego panelu lub wykorzystanie dodatkowych akcesoriów. Zesatw oferuje świetną jakość obrazu (2880 x 1700 px) oraz innowacyjną, wygodną w użytkowaniu konstrukcję.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News

HTC Vive Cosmos Elite oferuje zainstalowany przedni panel z systemem śledzenia, dwie stacja bazowe SteamVR i dwa kontrolery Vive. Przedni panel może być też używany w połączeniu ze stacjami bazowymi wersji 1.0 i 2.0 oraz z oryginalnymi kontrolerami Vive lub Vive Pro. Tak jak wspomniałem zestaw trafia dzisiaj do sprzedaży w cenie 4299 zł.

Czytaj też: Orange ma prezent dla użytkowników Flexa. Video Pass za darmo