WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Wrześniowy zastrzyk adrenaliny dzięki M Performance Roadshow

Wrzesień to powrót uczniów do szkolnych ławek. Zanim jednak nadejdzie jesień czeka nas garść emocji dzięki BMW M Performance Roadshow.

Warto przygotować się na zastrzyk motoryzacyjnych emocji, ponieważ BMW przygotowało dość sporo atrakcji. W skrócie M Performance Roadshow ma na celu ukazania szeregu nowinek prosto z bawarskich fabryk. Długoletnie zaangażowanie firmy w sporty motorowe pozwoliło zebrać masę doświadczenia w zakresie aerodynamiki, układu jezdnego i napędu. Wiedza ta zostaje teraz przeniesiona do „cywilnych” wersji BWM nadając im unikalnego charakteru.

Podczas cyklu wydarzeń zostaną zaprezentowane najnowsze modele samochodów BMW, wyposażone w akcesoria M Performance w różnych konfiguracjach. Zobaczymy między innymi: M2, M3, M4, X3 M40xi, M550d, M140xi, X5 M50d i wiele więcej. Dla najmłodszych czeka również garść zabaw w postaci dziecięcego toru jazd elektrycznymi samochodami i motocyklami BMW. Starsi będą mogli jeszcze sprawdzić swoje umiejętności na torze BMW DTM/Carrera w technologii EEG. Na koniec ci, którzy skuszą się ofertą BMW mają okazję na jazdę próbną podczas sesji trwających 45 minut.

Pięć imprez odbędzie się u dealerów w całej Polsce. Pierwsze spotkanie w Gdyni mamy już za sobą. 8 września zobaczymy się w bydgoskim Dynamic Motors, 15 września zajedziemy do Szczecina – BMW Bońkowscy, Kalisz i Premium Arena odwiedzimy 22 września a ostatni raz spotkamy się w Krakowie 29 września w salonie BMW Dobrzański. Wydarzenia trwają od 12:00 do 16:00, a wstęp jest oczywiście otwarty dla każdego. Imprezy prowadzić będzie Patryk Mikiciuk oraz Rafał Cieszyński.

Źródło: materiały prasowe