WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Współczesny Małysz to gra na VR. Poznajcie Ski Jumping Pro VR

Ski Jumping Pro VR to tytuł, który przywoła wiele wspomnień. A przy okazji pokaże jak bardzo rozwinęły się gry wideo.

Deluxe Ski Jump to tytuł, który ogrywało tylu Polaków, że można chyba mówić tutaj o popularności większej, niż Wiedźmin. „Małysz” żyje w sercach wielu osób do dziś, a wkrótce ponownie będziemy mogli spróbować skakać na nartach – bardziej realistycznie, niż kiedykolwiek przedtem.

Czego się spodziewać po Ski Jumping Pro VR? Autorzy zapowiadają, że technologia wirtualnej rzeczywistości pozwoli nam jak jeszcze żadna gra wcześniej, poczuć się jakbyśmy naprawdę byli na skoczni. W grze czeka na nas masa trybów zabawy, które poprowadzą nas przez 62 eventy w 19 unikalnych lokacjach.

Gracze będą mogli dowolnie skonfigurować swojego skoczka, a do odblokowania ma czekać cała masa dodatkowych poziomów czy umiejętności.

Tytuł trafi na PlayStation VR oraz PC. W przypadku PC martwi to, że deweloperzy chcą wykorzystywać tylko i wyłącznie kontrolery HTC Vive, które na dzisiejsze czasy nie są zbyt zaawansowane technologicznie. Brak wsparcia dla innych kontrolerów i hełmów VR może pogrążyć ten tytuł w wersji PC. Premiera 6 grudnia.

ŹRÓDŁO: worthplaying