Reklama
aplikuj.pl

Współpraca pomiędzy Philips Lighting a Razerem

Philips Lighting ogłosił nawiązanie współpracy z firmą Razer. Zostało to zrobione z myślą o graczach szukających wrażeń. Dzięki współpracy powstanie nowe, zintegrowane API dla narzędzi Philips Hue oraz oświetlenia Razer Chroma.

Już teraz gracze mogą zsynchronizować Hue z urządzeniami obsługującymi podświetlenie Chroma (laptopy, klawiatury, myszki czy podkładki). Powstałe w wyniki synchronizacji oświetlenia mogą być niesamowite i znacząco zwiększyć doznania płynące z różnych tytułów. Jednakże aby to było możliwe, użytkownicy Razer CHroma potrzebują mostka Philips Hue V2, oświetlenia z tego systemu oraz najnowszej aktualizacji oprogramowania. Dzięki temu można dodać funkcje Hue do oprogramowania Razer Synapse 3. Chris Worp, Business Group Leader Home Philips Lighting, komentuje:

Cieszymy się z tej pierwszej integracji, która przybliża konsumentom Philips Hue Entertainment. Ze strony graczy wyczuwamy wyraźną potrzebę bogatszych, mocniejszych wrażeń podczas gry. Nasze inteligentne oświetlenie spełnia te oczekiwania. Philips Hue poszerza pole gry, przenosi ją także poza ekran, do całego pokoju gracza. Synchronizacja z urządzeniami z obsługą Razer Chroma daje niewiarygodnie potężny efekt.

Dodaje do tego Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO Razer:

Razer Chroma to największy na świecie ekosystem oświetleniowy dla urządzeń do gier, a dzięki Philips Hue gracze mogą go doświadczać nie tylko na ekranie, ale w przestrzeni całego pokoju czy domu. To wszystko sprawia, że poczucie zanurzenia w grze wchodzi na nieznany wcześniej poziom.

Nalezy pamiętać, że nowe wrażenia świetlne można uzyskać także poza grami – w filmach czy podczas słuchania muzyki.

Źródło: Materiały prasowe