Reklama
aplikuj.pl

Wybierz telewizor Samsung z linii Excellence Line i odbierz cashback

Wybierz telewizor Samsung z linii Excellence Line i odbierz cashback

W lipcu Samsung zaprezentował swoje najlepsze i najbardziej innowacyjne telewizory, czyli linię Excellence Line. Przeznaczona dla użytkowników, którzy od telewizora wymagają więcej niż przeciętny użytkownik. Teraz, kupując jeden z tych modeli, możecie zyskać zwrot części wydanych pieniędzy.

Cashback na najlepsze telewizory Samsung

Telewizory Excellence Line są wyjątkowe na wielu poziomach. Zastosowano tu wiele innowacyjnych technologii, dzięki czemu oglądanie treści wchodzi na wyższy poziom. Precyzja podświetlenia oraz wykorzystanie potencjału sztucznej inteligencji sprawiają, że trudno jest oderwać wzrok od ekranu – obraz jest szczegółowy i wyrazisty. Do tego warto wspomnieć, że urządzenia te charakteryzuje minimalistyczny, dopracowany design. Ma też bardzo cienkie ramki i niemalże niewidoczne krawędzie ekranu, co pozwala doświadczyć jeszcze lepszych wrażeń. Wszystko dopełnia mocny, wibrujący dźwięk i Dolby Atmos.

Promocją objęte są wszystkie 3 modele: QN900B i QN800B 85” z kwotą zwrotu 4 tys. złotych, QN800B (65/75”) ze zwrotem 2 tys. złotych i model QN700B z cashback’iem 500 złotych.  By skorzystać z promocji, należy do 30 października zakupić wybrany sprzęt. Kolejnym krokiem jest zostawienie opinii o produkcie na dedykowanej stronie promocyjnej, stronie sklepu, gdzie zakupiony został telewizor lub na stronie przeglądarki cenowej. Należy także zrobić zdjęcie lub zrzut ekranu, które przydadzą się do późniejszej rejestracji. Pozostawiona opinia powinna być opisana hasztagiem #PromocjaExcellenceLineSamsung. 

Kolejnym krokiem jest rejestracja na stronie elpromocja.samsung.pl w terminie nie późniejszym niż 14 dni od daty zakupu. Do formularza dołączamy dowód zakupu, zdjęcie tabliczki z widocznym numerem seryjnym, zdjęcie pozostawionej opinii, zdjęcie wyciętego numeru seryjnego z opakowania kartonowego oraz zdjęcie opakowania kartonowego pudełka z widocznym miejscem po wyciętym fragmencie. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, zwrot zostanie dokonany na podany numer rachunku bankowego.