Reklama

Wybory Paytona Hobarta – Netflix prezentuje zdjęcia i datę premiery 2 sezonu

Wybory Paytona Hobarta sezon 2, Wybory Paytona Hobarta 2 premiera, Wybory Paytona Hobarta 2 zdjęcia, Wybory Paytona Hobarta sezon 2 plakat, Wybory Paytona Hobarta obsada

Netflix rozpoczął kampanię promocyjną drugiego sezonu serialu Wybory Paytona Hobarta, w którym w rolach głównych zobaczymy Gwyneth Paltrow i Bena Platta.

Wybory Paytona Hobarta to komediowa seria Netfliksa stworzona przez Ryana Murphy’ego, Brada Falchuka i Iana Brennana. Pierwszy sezon zadebiutował na platformie we wrześniu ubiegłego roku i dość szybko poinformowano o przedłużeniu go na kolejną odsłonę.

W drugim sezonie dostaniemy już przeskok czasowy. Teraz Payton nie jest już ambitnym licealistą tylko studentem na jednym z nowojorskich uniwersytetów, ale plany ma takie same. Rzuca wyzwanie doświadczonej polityk Dede Standish, która jest przekonana, że reelekcję ma w kieszeni. na jej drodze staje jednak Payton, dla którego będzie to kolejny krok do fotela prezydenta. Chłopak musi jednak podjąć decyzję jakim politykiem chce być. Może bowiem ujawnić nie tylko kłamstwa i sekrety, ale również pewien trójkąt miłosny.

Nowe odcinki zadebiutują na Netfliksie już 19 czerwca.

W 2. sezonie powróci:  Bette Midler jako Hadassah Gold, wyneth Paltrow jako Georgina, matka Paytona, a także Zoey Deutch, Lucy Boynton, Julia Schlaepfer, Laura Dreyfuss, Theo Germaine i Rahne Jones.