Reklama
aplikuj.pl

Wyciek nowej aktualizacji GTA Trilogy na Nintendo Switch?

gta trilogy

Rockstar Games dalej łata GTA Trilogy. Wiemy już kiedy spodziewać się kolejnych aktualizacji, ale możliwe, iż gracze Nintendo Switch dostali patcha już teraz!

Kiedy oficjalnie premiera aktualizacji GTA Trilogy?

Rockstar Games po nieudanej technicznie premierze GTA Trilogy zaczął pomagać deweloperom przy naprawianiu tytułu. W efekcie co chwilę otrzymywaliśmy nowe aktualizacje gry, ale nagle nastąpiła przerwa. Deweloperzy mieli wrócić do łatania tytułuów po nowym roku i… tak czekamy do dzisiaj. Na szczęście – czekanie dobiega końca, bo Rockstar zapowiedział nowe łatki dla zestawu trzech gier.

Czytaj też: Stan techniczny Elden Ring? Najlepiej grać na PS5 w wersję z PS4

Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto Vice City oraz Grand Theft Auto San Andreas otrzymają aktualizacje na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, Nintendo Switch oraz PC już w przyszłym tygodniu! Deweloperzy dziękują za cierpliwość i wsparcie.

GTA Trilogy 1.06 na Nintendo Switch

Gracze donoszą jednak, iż być może jedna z wersji gry już teraz otrzymała aktualizację. Rockstar nic oficjalnie nie ogłaszał, ale gdy spróbujemy zaktualizować tytuły z trylogii na Nintendo Switch, to nagle okazuje się, że aktualna wersja 1.05 jest stara i jest już nowa łatka 1.06!

https://www.youtube.com/shorts/RsKFaZY9ouc

Czytaj też: GRID Legends na ostatnim zwiastunie. Co tu jednak robią okulary i ubrania?

Możliwe, że zaszło jakieś nieporozumienie z Nintendo i aktualizacja gry przedwcześnie pojawiła się na hybrydowej konsolce. Nie wszystkim graczom jest łatwo określić, czy nastąpiły duże zmiany, ponieważ wiele osób czekało na pudełkowe wydanie tej produkcji na Nintendo Switch, które dopiero niedawno miało swoją premierę. W efekcie nie każdy zna poprzedni stan gry w premierowym wydaniu.

Powoli pojawia się jednak coraz więcej opinii od graczy, którzy już bawili się tytułem w przeszłości i według ich wpisów zmiany w łatce 1.06 na Nintendo Switch to:

  • zwiększony zasięg rysowania
  • pop-in obiektów nie jest już tak agresywny
  • znaczna poprawa płynności gry
  • lepsza rozdzielczość gry w trybie przenośnym
  • rzadziej występujący efekt rozrywania obrazu
  • nazwy stacji radiowych wyświetlają się teraz poprawnie
  • poprawki w animacjach postaci
  • kolory roślinności w Grand Theft Auto Vice City zostały stonowane