Najnowszy wyciek Infinix Note 10 Pro zdradza typ ekranu

Infinix Note 10 Pro, Note 10 Pro, premiera Infinix Note 10 Pro

Nie jest to pierwszy raz, kiedy wyciek Infinix Note 10 Pro coś zdradza, ale tym razem jego pojawienie się w Google Play Console nie tylko potwierdziło wcześniejsze informacje, ale też ujawniło co nieco nowego.

Co pokazuje wyciek Infinix Note 10 Pro?

Dla przypomnienia, Infinix Note 10 Pro został zauważony na Geekbench w lutym z układem SoC Helio G90T, 8 GB RAM i Androidem 11. Teraz jego wyciek objął wersję z tą samą wersją Androida oraz pokładem pamięci RAM, ale z innym układem, bo Helio G90, a ja koże krążą też plotki o układzie G95, to teraz możemy tylko strzelać, co finalnie będzie napędzać Infinix Note 10 Pro. 

Czytaj też: Zobaczcie iPhone 13 na nowych renderach. Będą rewolucyjne zmiany?

Co do ostatniego przecieku, Google Play Console zdradza, że Note 10 Pro będzie wyposażony w ekran Full HD+ z dziurką na aparat przedni w centrum, tuż pod belką. Jego schemat ujawnia nam dodatkowo, że będzie posiadał skaner linii papilarnych z boku, a port USB-C i wejście jack 3,5 mm na dole. Na pleckach smartfonu możemy dostrzec obszerny wyspę aparatu, która zawiera aż pięć modułów, z czego jeden najprawdopodobniej dotyczy do lampy błyskowej, a pozostałe aparatów.

Czytaj też: Kiedy zadebiutuje Samsung Galaxy M42 5G?

Przy okazji inne źródło, bo tradycyjny certyfikat FCC, zdradził, że Note 10 Pro będzie posiadał 256 GB pamięci masowej i naładuje się z mocą 33 W. Oficjalne informacje na temat tego modelu jeszcze nie padły (via GSMArena).