Reklama
aplikuj.pl

Wyciek PlayStation Plus Maj 2020 to raczej fake

ps plus, ps+, playstation plus

PlayStation wkrótce powinno ujawnić gry ze swojej oferty PlayStation Plus Maj 2020. Dlaczego wydaje mi się, że wyciek gier jest raczej fałszywy?

Sony zaliczyło kolejny wyciek? Przynajmniej na to wskazuje grafika, która krąży teraz po sieci. Możliwe, że już ją widzieliście. Według niej – do PlayStation Plus Maj 2020 powinny trafić:

  • Dying Light
  • Dark Souls Remastered

Gracze zastanawiają się, czy to prawdziwy wyciek, a może ktoś się z nimi bawi?

https://twitter.com/NextGenPlayer/status/1254550587108179968

Czytaj też: 60 fps na PS5 i XSX? Nie liczcie na to

Gdybym miał jednak oceniać, czy to fake, to moim zdaniem… tak. Dlaczego? Bo po przyjrzeniu się grafice można odnieść wrażenie, że albo grafik za nią odpowiedzialny zapomniał o tym jak Sony tworzy tego typu obrazki albo podrabiał ją ktoś kto nie zauważył kilku szczegółów.

Co się tutaj nie zgadza z podobnymi grafikami od Sony? Są trzy problemy:

  1. Sony bardzo rzadko umieszcza na swoich grafikach tło. Może tym razem chciano je dodać, więc tutaj jeszcze można to zaakceptować
  2. Występuje złe logo PlayStation Plus. Aktualne logo jest bardziej zwrócone w stronę gracza i światło pada na nie z innej strony
  3. Napis (*Active membership…) jest napisany inna czcionką niż Sony to zazwyczaj robi

Będę bardzo zdziwiony jak grafika okaże się prawdziwa. A może gry są prawdziwe, bo ktoś się o nich dowiedział przedwcześnie i postanowił sam przygotować taki obrazek?

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News