WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Wyciek Watch Dogs Legion – Londyn po Brexicie, gra jako każdy NPC

Wyciek Watch Dogs Legion! Co wiemy o nowej grze Ubisoftu?

E3 to specyficzny okres dla branży. Wszyscy czekamy na największą imprezę związaną z grami wideo, ale tak naprawdę większość rzeczy wiemy już przed czasem. Tak właśnie jest z najnowszą odsłoną Watch Dogs, która właśnie wyciekła. Nie będzie się ona nazywać Watch Dogs 3, ale to najmniejsze zaskoczenie jakie przygotował Ubisoft.

Czytaj też: Xbox Game Pass na PC w wersji Ultimate da dostęp do profitów na XOne

Z serią Watch Dogs mam jak na razie mieszane uczucia. Pierwsza odsłona bardzo mi się spodobała. Wciągnęła mnie historia i mroczny klimat (a nawet znienawidzony przez wielu model jazdy mi się podobał). Zgadnijcie jakie było moje rozczarowanie, gdy seria, która zaczęła opowieść o przemocy, seksie i tajemniczych organizacjach zaproponowała mi w drugiej części historię nastolatków (joł, joł), którzy zrobili z poprzedniego klimatu rzeźnię.

Na „Watch Dogs 3” czekałem z pewną nadzieją, że powróci mroczniejszy klimat i… chyba Ubisoft trochę znów skręcił w kierunku pierwszej odsłony. Przynajmniej na to wskazują aktualne informacje, które wyciekły na Amazonie i mówią o Watch Dogs Legion.

Od dawna słyszeliśmy, że kolejne Watch Dogs ma się dziać w Londynie, ale nie mogłem sobie wyobrazić jak, to zostanie rozwiązane? Gra, w której jednak się dużo strzela w otwartym świecie w europejskim mieście? Z tego problemu wybrnięto w fantastyczny sposób!

Okazuje się, że Watch Dogs Legion będzie opowiadało historię w Londynie, które jest już po Brexicie. Wielka Brytania mogła sobie zatem wprowadzić bez problemów np. prawo do posiadania broni. Londyn w grze podobno bardzo się zmienił od tego, który znamy na co dzień. Co, to konkretnie znaczy? Będziemy musieli zaczekać na E3. Co ciekawe, w grze pojawi się możliwość kontrolowania wszystkich NPC w grze. W jaki sposób miałoby to być ciekawe gameplayowo? Znów – pozostaje nam czekać na E3.

Czytaj też: Nintendo na E3 pokaże 21 gier, które właśnie wyciekły

Źródło: kotaku.com