WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Wyciekł render Asus Zenfone Max Pro M2

Wyciekł render Asus Zenfone Max Pro M2

Asus Zenfone Max Pro M2 to nadchodzący smartfon, który zapowiada się bardzo interesująco. Jego premiera ma mieć miejsce 11 grudnia, ale właśnie do sieci trafił render telefonu.

Smartfon wyposażony zostanie w baterię o pojemności 5000 mAh, która ma pozwolić na bardzo długi czas pracy. W środku znajdzie się Snapdragon 660, 4 Gb lub 6 GB pamięci RAM oraz 64 GB lub 128 GB pamięci wewnętrznej. Wyświetlacz będzie miał 6 cali oraz będzie pracował z rozdzielczością 1080 x 2280 px. Asus Zenfone Max Pro M2 będzie działał pod kontrolą Androida Oreo, ale na pewno niedługo pojawi się do niego odpowiednia aktualizacja. Z tyłu znajdą się trzy aparaty, ale nie mamy o nich większej ilości informacji.

Asus Zenfone Max Pro M2, wygląd Asus Zenfone Max Pro M2, render Asus Zenfone Max Pro M2, zdjęcie Asus Zenfone Max Pro M2, specyfikacja Asus Zenfone Max Pro M2

Na renderze możecie zobaczyć duży notch, który nie wygląda według mnie najlepiej. Poza tym nic specjalnego tak naprawdę nie widać. Czekacie może na premierę tej konstrukcji?

Czytaj też:

Źródło: BGR