Reklama
aplikuj.pl

Wyciekły rendery Oppo A96 5G. Smartfon prezentuje się naprawdę ładnie

Wyciekły rendery Oppo A96 5G. Smartfon prezentuje się naprawdę ładnie

Na rynek zmierza kolejny smartfon ze średniej półki – Oppo A96 5G. Dzięki renderom możemy pozachwycać się jego wyglądem, który z pewnością mógłby przyćmić niektóre, coraz dziwniej prezentujące się, flagowce.

Jak już wspomnieliśmy, Oppo A96 5G jest średniakiem, nie ma więc co oczekiwać jakiejś wygórowanej specyfikacji. W gruncie rzeczy to, co wiemy z przecieków, może nieco rozczarowywać. Z pewnością smartfon zwróci uwagę wielu osób swoim designem. Prezentuje się bowiem naprawdę ładnie, a niektórzy widzą w nim sporo podobieństw do iPhone’a 12. Różnic jest jednak sporo, bo z tyłu mamy dwa aparaty, a z przodu kamerkę do selfie umieszczoną w okrągłym wcięciu, dzięki czemu powiększono ogólny stosunek ekranu do obudowy.

Co wiemy o Oppo A96 5G?

Jeśli zaś chodzi o specyfikację, plotki wiele nam nie zdradzają. Sama nazwa wskazuje oczywiście na obecność łączności 5G, a doniesienia wskazują, że Oppo może sięgnąć po procesor Samsunga lub MediaTek. Ekran ma być wykonany w technologii AMOLED, a z tyłu mamy znaleźć aparat główny 48 Mpix, a obok niego… obiektyw do pomiaru głębi. Pod tym względem więc szału nie będzie, bo brak szerokiego kąta mocno rozczarowuje.

Źródło: @evleaks

Wydaje się, że premiera Oppo A96 5G jest już bliska, więc w najbliższym czasie powinniśmy poznać więcej szczegółów na jego temat.