Reklama
aplikuj.pl

Przeciek ujawnia wygląd i specyfikację Sony Xperia 10 IV

Przeciek ujawnia wygląd i specyfikację Sony Xperia 10 IV

W nadchodzących miesiącach Sony powinno wypuścić na rynek kolejny smartfon. Dziś, dzięki przeciekowi, możemy sprawdzić, co do zaoferowania ma Xperia 10 IV.

 @OnLeaks we współpracy z Zoutons udostępnił porcję renderów, przedstawiających smartfon Xperia 10 IV. Jego konstrukcja jest typowa dla Sony – prosta, z pionowym układem aparatów. Aparat do selfie umieszczony zostanie nie na ekranie, a na szerszym pasku ramki u góry. Urządzenie będzie dość kompaktowe, bo wyświetlacz OLED ma mieć przekątną 6 cali, z widocznymi ramkami. Panel będzie płaski.

Napędzi go procesor Qualcomm Snapdragon 690 wspierany przez 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wbudowanej. Bateria ma mieć pojemność 4000 mAh, ale nie wiemy, jakie będzie obsługiwać ładowanie. Xperia 10 IV ma działać pod kontrolą Androida 11. Na pokładzie nie zabraknie skanera linii papilarnych z boku, dwóch głośników i USB-C. Telefon będzie miał następujące wymiary – 153,3 x 67,3 x 8,4 mm. Grubość urządzenia wyniesie około 9,0 mm, wliczając w to wybrzuszenie tylnej kamery.

Źródło: Zoutons

Data premiery nadal pozostaje nieznana, choć przecieki wspominają, że Sony ma wypuścić ten model w najbliższych miesiącach. Jeśli tak, to niedługo powinniśmy dostać więcej szczegółów na jego temat.