Wygraj nowego Jeepa, projektując Easter Egga

Jeep, nowy Jeep, Easter Egg Jeep, konkurs Jeepa

Ukryte ciekawostki, mrugnięcia okiem do klientów/fanów w najmniej oczekiwanym momencie i miejscu, to w skrócie Easter Egg, którego stworzenie może zagwarantować Wam nowego Jeepa.

Zabawa tego typu ukrytymi elementami w samochodach jest dosyć powszechna, dlatego Jeep postanowił ruszyć z konkursem Easter Egg Next Jeep, który skończy się przed 3 lipca bieżącego roku. W jego ramach chętni mogą podsyłać projekty na Easter Egg do następnych modeli Jeepa.

Po raz pierwszy Easter Egg trafił do modelu od Jeepa w Grand Cherokee 2011 (via Motor1)? Tak przynajmniej uważa Mark Allen, projektant firmy, który powiedział, że w tym dokładnie samochodzie:

Dodaliśmy małe maskownice Jeepa wewnątrz osłon żarówek reflektorów. Było to nieszablonowe dodanie grafiki do innego standardowego elementu. Po tym zaczęliśmy malować małe dodatki designerskie w różnych pojazdach.

Wygraj nowego Jeepa, projektując Easter Egga

Czytaj też: Odebrał nowego Golfa i rozbił go po przejechaniu kilku metrów

Teraz firma chce czegoś nowego i dlatego zgłasza się do społeczności, aby zabawić się ze swoimi klientami. Zwycięzcy zostaną oceniani na podstawie kreatywności, stojącej za Easter Eggiem historią związaną z marką Jeep, jakości i oryginalności. Nagroda? Nowy Jeep, ale aby ją dostać, musicie ukończyć 18 lat i mieszkać w USA.

Wygraj nowego Jeepa, projektując Easter Egga

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News