Reklama

Wymagania sprzętowe alfy Anthem i sposób na zapisanie się

Wymagania sprzętowe alfy Anthem i sposób na zapisanie się
Wymagania sprzętowe alfy Anthem i sposób na zapisanie się

Wraz ze startem zapisów do zamkniętych testów alfa gry Anthem od BioWare do sieci trafiły wymagania sprzętowe, jakie będą musiały spełnić komputery testerów, aby ci mogli godnie się bawić.

Zacznijmy może od tego, że wszyscy chętni na wzięcie udziału w alfie muszą udać się tutaj i zapisać do listy. Resztę roboty odwali za Was szczęście, bo liczba miejsc jest podobno ograniczona. Co najważniejsze, nie musicie mieć subskrypcji Origin Access, EA Access, a nawet zakupionej gry w przedsprzedaży – każdy może załapać się na przedpremierowe testy. Te odbędą się w weekend (8-9 grudzień), a czas na zapisy potrwa do trzeciego grudnia, czyli najbliższego poniedziałku. O ile minimalne wymagania nie zostały ujawnione, to te rekomendowane już tak i prezentują się następująco:

  • Procesor: Intel Core i5-3570 or AMD FX-6350
  • Karta Graficzna: Nvidia GTX 970 4GB, AMD R9 390 8GB 
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit
  • Miejsce na dysku twardym: 60 GB

Trzeba jednak zaznaczyć, że to rekomendowany sprzęt dla Anthema w wersji alfa. Nie wiemy, jak zmieni się do dnia premiery, choć teraz prezentuje się raczej słabo, nie zapowiadając się jednocześnie na najbardziej wymagającą grę 2019 roku. Po materiałach promocyjnych oczekiwałem, że taka specyfikacja będzie tą minimalną, ale graficzny down-grade zawsze wchodzi przecież w grę.

Czytaj też: Anthem skończony, teraz zbliża się Dragon Age

Źródło: PCGamer