WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Wymieniaj samochody jak rękawiczki w ramach usługi Audi Select

Fani czterech kółek, którzy nie chcą kupować samochodu lub go dzierżawić, mogą uznać usługę Audi Select za wielkie wybawienie. Nic w tym dziwnego, ponieważ umożliwia ona regularne wypożyczanie wysokiej klasy samochodów. 

Taki luksus nie należy może do najtańszych, ale jest zdecydowanie ciekawy w swoim założeniu. Audi zaprezentowało właśnie ostateczne szczegóły swojej usługi Audi Select, której miesięczna subskrypcja kosztuje 1395$. Wychodzi więc na to, że ponad 5000 złotych miesięcznie zapewni Wam możliwość wypożyczania do dwóch samochodów z szerokiego wachlarzu tego niemieckiego producenta. Wśród niech znalazły się modele takie jak: Audi A4 sedan, A5 Cabriolet, Audi Q5, Audi Q7 SUVs, czy S5 Coupe. W cenie znajduje się również ewentualna pomoc drogowa, ubezpieczenie i naprawy… przy braku ograniczenia na przejechane kilometry. Małym dodatkiem jest również możliwość dwudniowego wypożyczenia samochodu z Silvercar.

Nie myślcie jednak, że Audi Select wkrótce zawita do naszego kraju. W tym tygodniu zadebiutuje wprawdzie na rynku… ale wyłącznie na terenie Dallas-Fort Worth. Warto pamiętać, że nie jest to usługa, na którą wpadło wyłącznie Audi. Podobne oferty ma w swoim portfolio Volvo, BMW, Mercedes-Benz, Jaguar Land Rover, a nawet Porsche. Na tle subskrypcji od tych pięciu producentów Audi Select plasuje się gdzieś pośrodku pod kątem wyceny.

Źródło: The Verge
Zdjęcia: Audi via The Verge