Już 9 sierpnia 2018 roku Samsung planuje zaprezentować swój flagowy model Note 9. Nie będzie się on zbytnio różnił od poprzednika – tym nie będzie to duża rewolucja. Jednakże jakiś czas temu ujawniono, że trwają już prace nad modelem Galaxy S10, który ma przynieść sporo nowych zmian.

Nowe rendery ujawniają jak może wyglądać nowa konstrukcja Samsunga. Firma pracuje nad aparatem z trzema obiektywami co zostało już potwierdzone przez analityka KGI. Mają się one znaleźć z tyłu, jeden pod drugim. Także smartfon ma posiadać czytnik linii papilarnych wbudowany w ekran. Tylni czytnik zostanie zastąpiony przez wspomniane wcześniej obiektywy. Firma pracuje także nad rozwiązaniem, które umożliwi umieszczenie przedniego aparatu oraz głośnika bezpośrednio na wyświetlaczu. Taka koncepcja będzie skutkowała znaczącymi zmianami w wyglądzie – brak konieczności stosowania wycięcia na owe technologie.

Sam projekt wydaje się ciekawy i wnosi świeżość w ostatnie modele firmy. Ciekawe tylko, ile z tych informacji zostanie potwierdzonych i czy końcowo zostaną wprowadzone te zmiany w designie.

Źródło: http://www.bgr.in/

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej