WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Wystartowała zamknięta beta Skyrim Together

O Skyrim Together, czyli modyfikacji, która zamienia słynne RPG w MMO, informowaliśmy Was już wcześniej i zgodnie z oczekiwaniami mamy przyjemność podrzucić Wam wieść o tym, że jej zamknięta beta właśnie wystartowała.

Obecnie jest ona dostępna wyłącznie dla graczy wspierających twórców na Patronite, ale ci planują już wystartowanie z zamkniętymi testami dla wszystkich chętnych. Przed tym mają jednak minąć przynajmniej dwa tygodnie, ale to raczej płynny okres, ponieważ ma zapewnić zespołowi pewność, że wszystko pójdzie tak, jak powinno.

Wczesna wersja Skyrim Together zawiera w pełni działający interfejs użytkownika, który pozwala praktycznie na wszystko, co możecie sobie wyobrazić w pełnoprawnym MMORPG. Mowa m.in. o przeniesionych mechanikach z podstawowej wersji gry oraz menu umożliwiającym zapraszanie znajomych i wystartowanie z prywatnymi sesjami rozgrywki.

Mod zaoferuje też szereg komend, tryb PvP i PvE. Jednak już teraz możecie pobrać Skyrim Together w ramach swojego rodzaju launchera Harbor. Ten będzie aktualizował pliki gry z każdym update od twórców i w chwili udostępnienia dostępnej dla wszystkich wersji umożliwi Wam odpalenie tej fenomenalnej produkcji.

Czytaj też: New World od Amazon Games jak Skyrim MMO

Źródło: DSOGaming