WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Wyszpiegowany Porsche Macan szykuje się do następnego liftingu

Wyszpiegowany Porsche Macan szykuje się do następnego liftingu

SUVy poniekąd uratowały ekskluzywne marki pokroju Porsche, czego przykładem jest Macan – jeden z najlepiej sprzedających się modeli firmy. Ta oczywiście w rewanżu musi o niego pieczołowicie dbać.

Wszyscy wiemy, że obecnie jest opracowywany nowy Macan, ale okazuje się, że firma ze Stuttgartu nie jest jeszcze gotowa na wycofanie obecnego modelu. Stąd zdjęcia szpiegowskie odświeżonego Macana, który na następną generację i swój całkowicie elektryczny wariant poczeka do 2022 roku.

Macan przeżył kompleksowy lifting przed dwoma laty i najwidoczniej doczeka się kolejnego, aby albo przedłużyć życie tej generacji, albo trafić na te rynku, gdzie elektryczny Macan na początku nie zawita. Potwierdzają to niewielkie poprawki wizualne w postaci przerobionych zderzaków, czy reflektorów, a nawet aktualizacje oferty, bo ponoć lusterka boczne z pakietu Sport Design mogą stać się standardem (via Motor1).

Czytaj też: Nie dajcie się zmylić temu zwiastunowi. VW ID.4 jest tutaj z kamuflażem

Bardziej zauważalne zmiany nastąpią w kabinie. Konsola środkowa zostanie przeprojektowana tak, aby pomieścić najnowszy układ Porsche bez przycisków z dużym ekranem, a wymiany doczeka się nawet kierownica.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News