WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Wzmianki o DLC do Control w kodzie gry

DLC do Control w kodzie gry! Pewien gracz przeczesał grę i odnalazł ciekawe opcje.

Control zadebiutowało jakiś czas temu i zebrało bardzo dobre oceny. Szkoda tylko, że aby w pełni cieszyć się grą musimy bardzo mocno przymykać oczy na optymalizację, która po prostu leży i kwiczy. Inaczej nie da się powiedzieć o płynności na poziomie 10 klatek na sekundę np. na PS4.

Czytaj też: Mobilne GTA San Andreas zawiera kody, których nie było w oryginale

Gdy jednak gramy na PC, to możemy liczyć na lepszą wydajność oraz… kilka nieusuniętych przez twórców opcji. YouTuber ManFightDragon opublikował wideo, w którym prezentuje menu debugowania. Pozwala ono np. na swobodne poruszanie kamerą.

To jednak nie wszystko co udało się odnaleźć. Okazuje się, że “debug mode” zawiera również opcję wyboru poszczególnych misji. Nazwy niektórych zadań są jednak interesujące ze względu na swoje nazwy.

St01_MM_04_Marshall_START_Plus_PS4_SM15_DLC

DLC? Czyżby jedno z zadań odnosiło się do Helen Marshall z podstawowej wersji gry? Gra Control oferuje przepustkę sezonową, która opisana jest tak:

Pakiet rozszerzenia 1 – „Fundament”
Poznaj historię Najstarszej Siedziby i odkryj dziwne tajemnice, nieznane samej agencji. Drzwi Fundamentu zostały uchylone, ale niektóre sekrety nie powinny ujrzeć światła dnia.

Pakiet rozszerzenia 2 – „WAŚ”
W tej porzuconej sekcji agencja badała najniebezpieczniejsze spośród wydarzeń alter świata. Akta utajniono, obiekty badań odcięto, a ich moce porzucono. Sekcja została jednak naruszona, a obiekty wydostały się na zewnątrz…

Zdaje się zatem, że część zadań może być już gotowych w samej grze.

Czytaj też: Naughty Dog wyłączyło serwery swoich hitów

Źródło: wccftech.com