Reklama
aplikuj.pl

Zwroty w sklepach x-kom za darmo przez InPost. Na stałe!

Paczkomat, oszustwa na paczkomat, paczkomat, paczkomaty, świeta paczkomat, problemy paczkomat, wysyłka paczkomat, brak paczki paczkomat, inpost

Chcesz dokonać zwrotu zakupionego w sklepach x-kom towaru? Teraz cały proces będzie prosty i co istotne – darmowy, a paczkę wyślesz za pomocą paczkomatu.

Darmowy zwrot towaru w x-kom

Proces dokonywania zwrotów w sklepach x-kom został znacząco uproszczony. Już nie trzeba będzie czekać na akceptację zgłoszenia. Wystarczyć będzie wypełnienie jednego formularza zwrotu w ciągu 15 dni od zakupu w sklepach. Zrobić to będzie można na stronie x-kom, w zakładce Zwroty i reklamacje. Po wypełnieniu formularza trzeba jeszcze dopasować wielkość przesyłki i gotowe. Zostaje wygenerowany kod dla przesyłki, który jest aktywny 14 dni.

Zwrot jest całkowicie darmowy i będzie dokonywany za pośrednictwem paczkomatów InPost. Będzie więc duża dowolność, jeśli chodzi o nadawanie paczki, bo klient sam zdecyduje kiedy i gdzie to zrobi. Nie ma też oczekiwania na akceptację wniosku. Gdy tylko przesyłka dotrze do sklepu rozpocznie się procedura zwrotu pieniędzy za zakupiony produkt.

Należy pamiętać, że bezpłatny zwrot dotyczy tylko zamówień wysyłkowych realizowanych za pomocą kuriera i paczkomatu.