Reklama
aplikuj.pl

Xbox Game Pass doładowane nowymi grami

xbox game pass

Do Xbox Game Pass dodano nowe produkcje. Jakie tytuły tym razem będzie można ogrywać w ramach abonamentu Microsoftu? Sprawdźcie najciekawsze produkcje!

Nowości w Xbox Game Pass

Microsoft ujawnił jakie produkcje zmierzają do Xbox Game Pass. Najciekawszymi produkcjami wydają się:

Minecraft Legends (Cloud, konsole, PC) – już odstępne

Odkryj tajemnice Minecraft Legends. Poznaj łagodną i bogatą w zasoby krainę, pełną bujnych biomów, ale stojącą na skraju zniszczenia. Niszczycielskie pigliny przybyły i to właśnie Ty musisz zainspirować swoich sojuszników i poprowadzić ich w strategicznych bitwach, aby uratować Nadziemie!

Czytaj też: Wspaniały zwiastun premierowy Dead Island 2 przed piątkową premierą

The Last Case of Benedict Fox (konsole, PC) – 27 kwietnia

Wkrocz w otchłań zanikających wspomnień jako Benedict Fox, samozwańczy detektyw związany ze swym demonicznym towarzyszem. Korzystaj z tej bezbożnej więzi, aby wkraczać w umysły niedawno zmarłych ludzi, poszukując wskazówek w sprawie związanej z ogromną, rozpadającą się rezydencją, będącą miejscem makabrycznego morderstwa młodej pary i zniknięcia ich dziecka. Wejdź w mroczny i pociągający świat, pełen tajemniczych organizacji, zakazanych rytuałów oraz wyrachowanych zbrodni dzięki tajemnej przygodzie, przeniesionej na ekran w iście fascynującym Burtonowskim stylu.

Redfall (Cloud, PC, Xbox Series X|S) – 2 maja

Miasteczko Redfall jest oblegane przez legion wampirów, które odcięły wyspę od świata zewnętrznego. Gracze, uwięzieni z garstką ocalałych, muszą zabijać wrogów w pojedynką lub połączyć siły w FPS-ie w otwartym świecie.

Oprócz tego, w ofercie pojawią się:

  • Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly (Cloud, konsole, PC) – 20 kwietnia
  • Medieval Dynasty (Xbox One) – 20 kwietnia
  • Homestead Arcana (Cloud, PC, Xbox Series X|S) – 21 kwietnia
  • Cassette Beasts (PC) – 26 kwietnia
  • BlazBlue: Cross Tag Battle Special Edition (Cloud, konsole, PC) – 27 kwietnia