WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Xbox Games With Gold czerwiec 2019 utrzymuje słabą formę usługi

Xbox Games With Gold czerwiec 2019 potwierdza, że coś jest nie tak z ofertą Microsoftu. Znowu otrzymujemy przeciętne produkcje.

Games With Gold na Xboksa jest ostatnio w bardzo złej formie. Widać, że Microsoft skupia się na Xbox Game Pass i pierwszy abonament firmy nie otrzymuje już tyle miłości, ile dostawał wcześniej. Gdyby nie wymóg opłacania go za dostęp do gry sieciowej, to wydaje mi się, że mnóstwo osób postanowiłoby zrezygnować z usługi. Może Microsoft ma jakiś plan w takim osłabieniu oferty?

Czytaj też: PlayStation Plus czerwiec 2019 – trzy duże gry z wieloma dodatkami na PS4!

Już jakiś czas temu słyszeliśmy o tym, że Microsoft zamierza wprowadzić zniżkę dla osób opłacających jednocześnie abonament Gold jak i Xbox Game Pass. Jedna opłata pozwoli cieszyć się ofertą obu usług w korzystniejszej cenie. Z Golda rezygnować nie warto, bo stracimy dostęp do sieci, a Game Pass staje się bardzo kuszącą usługą. Możliwe, że mnóstwo osób zdecyduje się na wzięcie pakietu dwóch abonamentów, a MS będzie mógł sobie w tym czasie pogorszyć jakość tej pierwszej. To tylko jednak moje gdybania. Przejdźmy do gier, które otrzymamy.

W czerwcu posiadacze Xboksa One otrzymają cztery gry. Dwie z Xboksa One oraz dwie z Xboksa 360. Tym razem nie wpadnie nam nic z klasycznego wersji konsoli. Gracze europejscy zapewne będą zachwyceni z tego, że otrzymają NHL 19. Szczególnie ucieszą się też gracze z USA czy Kanady, którzy przypomną sobie, że mają dostęp do tej gry, jeśli opłacają abonament EA Access. Do tego z Xboksa One wpadnie nam jeszcze Rivals of Aether.

Gry z Xboksa 360 to za to Portal: Still Alive oraz Earth Defense Force 2017. Earth Defense Force to produkcja bardzo specyficzna, która trafi bardziej do azjatyckiej części społeczności Xboksa. A co z Portalem? Dobra gra, ale jeśli mnie pamięć nie myli to już kilka ładnych lat temu kupiłem ją na PC za mniej niż pięć złotych. Szał. Xbox Games with Gold czerwiec 2019 znów nie dał rady.

Czytaj też: Jak pobić rekord w Beat Saber za pomocą miksera?

Źródło: wccftech.com