Reklama
aplikuj.pl

Na ten wyjątkowy wariant Xiaomi 12T Pro załapie się tylko garstka szczęśliwców

Producenci smartfonów często wypuszczają limitowane edycje swoich sprzętów, tworzone przy współpracy z różnymi firmami czy projektantami lub takie, które są inspirowane ważnymi wydarzeniami. Tym razem Xiaomi oferuje nam Xiaomi 12T Pro Daniel Arsham Edition, nad którego wyjątkowym designem pracował nowojorski artysta.

Xiaomi 12T Pro Daniel Arsham Edition za 20 lat będzie pełnił funkcję… rzeźby

A przynajmniej tak twierdzi Daniel Arsham, nowojorski artysta, który odpowiada za niezwykły design tej limitowanej edycji smartfona Xiaomi. Rzeźbiarz twierdzi, że za dwie dekady ludzie będą trzymać ten telefon na półce, bo ten wariant zdecydowanie wykracza poza zwykłą funkcjonalność smartfona. Tylny panel utrzymany jest w kolorze morskiej zieleni z miedzianymi kryształami mieniącymi się w różny sposób pod różnymi kontami. Artysta eksperymentował z tworzeniem różnych struktur, więc tylny panel jest wynikiem „jego rzeźbiarskich propozycji starzenia się i naturalnych erozji na smartfonie”.

Xiaomi 12T Pro Daniel Arsham Edition | Źródło: Xiaomi

Jak możecie zauważyć poniżej, zadbano, by każdy element zestawu, nawet ładowarka i kabel, pasowały do całości.

Xiaomi 12T Pro Daniel Arsham Edition | Źródło: Xiaomi

Jeśli chodzi o specyfikację, tutaj nic się nie zmienia, jak to zresztą w przypadku takich specjalnych edycji bywa. Smartfon zostanie wyprodukowany jedynie w liczbie 2000 sztuk, a jego cena ma wynosić 899 euro. Zamówienia w przedsprzedaży można składać od 5 grudnia, ale faktyczna sprzedaż ruszy 16 grudnia na mi.com, a także highsnobiety.com.

Xiaomi 12T Pro Daniel Arsham Edition | Źródło: Xiaomi