Reklama
aplikuj.pl

Xiaomi weszło we współpracę z Lamborghini. Jaki jest tego owoc?

W tego typu momentach powiedzenie #Xiaomilepsze nabiera nowego znaczenia, bo czy może być coś lepszego od własnego Lamborghini, na które nie trzeba wydawać majątku?

W ramach 10-lecia Xiaomi właśnie wydało specjalną wersję swojego Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition, który jest owocem współpracy z włoskim producentem supersamochodów. Chociaż może daleko mu do prawdziwych Byczków ze stajni Lambo, ten konkretny gokart z pewnością zapewni użytkownikowi sporo frajdy, dzierżąc dumnie żółte wykończenie swojego plastikowego cielska z szeregiem naklejek i emblematów (via Motor1). 

Aerodynamiczne wysokie tylne skrzydło nadaje całości bardzo wyścigowego charakteru, a mała kierownica i siedzisko sprawiające wrażenie wygodnego, tylko zachęca do wojaży na tym małym cacku, które udźwignie nawet 100 kg obciążenia. 

Podobnie jak dostępny do kupienia Ninebot GoKart Pro, wariant Lamborghini Edition jest w pełni elektryczny i zawiera 432 Wh akumulator, który wystarcza do zaliczenia 62 okrążeń toru o długości 400 metrów przy maksymalnej prędkości 40 km/h.

Czytaj też: Koniec z brakiem maseczek! Ta broń strzela nimi w twarze ludzi

Co ciekawe, gokart Lamborghini Edition otrzymał przednie reflektory LED w kolorze „Ice Lake Blue”, system emulacji dźwięku, który odtwarza dźwięk silników Lamborghini oraz wyjątkowe opony w myśl driftowania. Cena? 9999 chińskich juanów, czyli jakieś 5500 zł.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News