WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Xiaomi Mi 11 pozwala podłączyć dwa zestawy słuchawkowe

Xiaomi Mi 11 pozwala podłączyć dwa zestawy słuchawkowe

Zaprezentowany pod koniec 2020 roku Xiaomi Mi 11 zaskakuje jedną mała, ale bardzo ciekawą funkcją. Jest w stanie odtwarzać muzykę na dwóch urządzeniach Bluetooth jednocześnie.

Xiaomi Mi 11, czyli mała rzecz a cieszy

Wspólne oglądanie filmów w podróży na ekranie jednego smartfonu zawsze było problematyczne. W zasadzie głównym rozwiązaniem było dzielenie się słuchawką z drugą osobą. W końcu nietypowe warunki wymagają nietypowych rozwiązań.

W zamierzchłych czasach smartfonów z gniazdem Jack 3,5mm z pomocą przychodziły specjalne rozdzielacze z dwoma gniazdami słuchawkowymi. Dzisiaj za to problemem potrafi być w ogóle podłączenie słuchawek przewodowych. Bo zapomnieliśmy przejściówki lub akurat mamy podłączony powerbank.

Czytaj też: Ładowarka Xiaomi Mi 11 jednak w zestawie, ale musicie poprosić

Xiaomi Mi 11 pozwala na jednoczesne podłączenie dwóch urządzeń grających Bluetooth. Mowa tutaj zarówno o dwóch zestawach słuchawkowych, jak i dwóch głośnikach. Mała rzecz, która mocno wyróżnia smartfon.

Mi 11 sprawia wrażenie mocno nastawionego na muzykę. Warto też wspomnieć o obecności głośników stereo sygnowanych marką Harman Kardon.

Czytaj też: Selfie w nowej jakości. Oto aparat OmniVision OV32B

Czy Xiaomi Mi 11 trafi do Polski? Jest to niemal pewne, ale możemy wstępnie założyć, że to na pewno nie stanie się w tym miesiącu.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News