Reklama

Xiaomi Mi 11 pozwala podłączyć dwa zestawy słuchawkowe

xiaomi mi 11

Zaprezentowany pod koniec 2020 roku Xiaomi Mi 11 zaskakuje jedną mała, ale bardzo ciekawą funkcją. Jest w stanie odtwarzać muzykę na dwóch urządzeniach Bluetooth jednocześnie.

Xiaomi Mi 11, czyli mała rzecz a cieszy

Wspólne oglądanie filmów w podróży na ekranie jednego smartfonu zawsze było problematyczne. W zasadzie głównym rozwiązaniem było dzielenie się słuchawką z drugą osobą. W końcu nietypowe warunki wymagają nietypowych rozwiązań.

W zamierzchłych czasach smartfonów z gniazdem Jack 3,5mm z pomocą przychodziły specjalne rozdzielacze z dwoma gniazdami słuchawkowymi. Dzisiaj za to problemem potrafi być w ogóle podłączenie słuchawek przewodowych. Bo zapomnieliśmy przejściówki lub akurat mamy podłączony powerbank.

Czytaj też: Ładowarka Xiaomi Mi 11 jednak w zestawie, ale musicie poprosić

Xiaomi Mi 11 pozwala na jednoczesne podłączenie dwóch urządzeń grających Bluetooth. Mowa tutaj zarówno o dwóch zestawach słuchawkowych, jak i dwóch głośnikach. Mała rzecz, która mocno wyróżnia smartfon.

Mi 11 sprawia wrażenie mocno nastawionego na muzykę. Warto też wspomnieć o obecności głośników stereo sygnowanych marką Harman Kardon.

Czytaj też: Selfie w nowej jakości. Oto aparat OmniVision OV32B

Czy Xiaomi Mi 11 trafi do Polski? Jest to niemal pewne, ale możemy wstępnie założyć, że to na pewno nie stanie się w tym miesiącu.