Reklama
aplikuj.pl

Największy salon Xiaomi otwarty w Warszawie. Czas na promocje

Nowy salon Xiaomi otwarty w Galerii Arkadia w Warszawie jest największym Mi Store w Europie środkowo-wschodniej. Z okazji otwarcia Xiaomi organizuje promocję we wszystkich salonach w całym kraju.

Jedyny taki salon w naszym regionie

Największy salon Xiaomi

Na 306 metrach kwadratowych powierzchni znajduje się nie tylko salon sprzedaży i experience zone, ale również serwis Xiaomi. To jedyny taki punkt firmy poza Chinami oraz największy w Europie środkowo-wschodniej.

Czytaj też: Jakie aparaty zaoferuje Xiaomi Mi 11?

Salon jest bardzo dobrze zaopatrzony. Można w nim znaleźć praktycznie wszystkie produkty Xiaomi. Od smartfonów, przez telewizory, odkurzacze, projektory, opaski i zegarki, po myszki komputerowe, szczoteczki do zębów, okulary, parasolki i inteligentne oświetlenie. Jest w czym wybierać.

Podczas nieoficjalnego otwarcia mogliśmy usłyszeć, że Xiaomi nie wyklucza rozbudowy nowego salonu, o ile tylko pojawi się taka możliwość.

Ze względu na aktualne ograniczenia sanitarne, przed wizytą w nowym Mi Store warto zarezerwować wizytę na konkretną godzinę na stworzonej w tym celu stronie internetowej. Salon będzie oficjalnie otwarty 18 grudnia od godziny 9.

Czytaj też: Test Xiaomi Mi 10T Pro – smartfon idealny za 2799 zł?

W nowo otwartym Mi Store można zobaczyć bezcenny, nieprzeznaczony do sprzedaży, przezroczysty telewizor.

Promocje we wszystkich salonach Xiaomi

Z okazji otwarcia nowego salonu, we wszystkich Mi Store w całym kraju będzie można skorzystać z rabatu w wysokości 10% na wszystkie produkty.

XIaomi Mi Watch Lite

Wśród nich znajdzie się też nowy zegarek Xiaomi Mi Watch Lite. W dniach 18-20 grudnia jego cena zostanie obniżona z 250 zł na 199 zł.