WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Xiaomi Ninebot Electric Gokart trafił własnie do sprzedaży

Xiaomi Ninebot Electric Gokart trafił własnie do sprzedaży

Na początku 2018 roku Xiaomi uruchomiło kampanię crowdfundingową dla Ninebot Electric Gokart. Okazała się ona sukcesem, a samo urządzenie właśnie trafiło do sprzedaży.

Nowy produkt nie jest gokartem, ale pozwala na przekształcenie kompatybilnych hooveboardów, takich jak Xiaomi No. 9, na coś całkiem innego. W zestawie znajduje się obudowa dla gokarta, kierownica oraz pedał gazu i hamulca. Z urządzenia mogą skorzystać osoby o wzroście od 130 cm do 190 cm oraz wadze do 100 kg. Jest on przeznaczony dla dzieci i dorosłych więc potencjalna grupa klientów jest naprawdę duża. Maksymalna prędkość rozwijana przez gokarta wynosi 24 km/h w trybie sportowym. W trybie zwykłym jest to 18 km/h, a w trybie nowicjusza 8 km/h.

https://www.youtube.com/watch?v=jM3dPp-gJO0

Xiaomi Ninebot Electric Gokart jest dostępny w trzech wariantach: sam zestaw do konwersji w cenie 430 dolarów (ok. 1600 zł), zestaw do konwersji + Ninebot 9 za 727 dolarów (ok. 2700 zł) oraz w zestawie z Segway miniPRO za 975 dolarów (ok. 3620 zł). Powiem Wam szczerze, że samemu chętnie czymś takim bym się przejechał. Pytanie tylko, jak bardzo niewygodne jest to do przenoszenia.

Źródło: https://www.gizchina.com/