WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Xiaomi Ninebot Electric Gokart trafił własnie do sprzedaży

Na początku 2018 roku Xiaomi uruchomiło kampanię crowdfundingową dla Ninebot Electric Gokart. Okazała się ona sukcesem, a samo urządzenie właśnie trafiło do sprzedaży.

Nowy produkt nie jest gokartem, ale pozwala na przekształcenie kompatybilnych hooveboardów, takich jak Xiaomi No. 9, na coś całkiem innego. W zestawie znajduje się obudowa dla gokarta, kierownica oraz pedał gazu i hamulca. Z urządzenia mogą skorzystać osoby o wzroście od 130 cm do 190 cm oraz wadze do 100 kg. Jest on przeznaczony dla dzieci i dorosłych więc potencjalna grupa klientów jest naprawdę duża. Maksymalna prędkość rozwijana przez gokarta wynosi 24 km/h w trybie sportowym. W trybie zwykłym jest to 18 km/h, a w trybie nowicjusza 8 km/h.

https://www.youtube.com/watch?v=jM3dPp-gJO0

Xiaomi Ninebot Electric Gokart jest dostępny w trzech wariantach: sam zestaw do konwersji w cenie 430 dolarów (ok. 1600 zł), zestaw do konwersji + Ninebot 9 za 727 dolarów (ok. 2700 zł) oraz w zestawie z Segway miniPRO za 975 dolarów (ok. 3620 zł). Powiem Wam szczerze, że samemu chętnie czymś takim bym się przejechał. Pytanie tylko, jak bardzo niewygodne jest to do przenoszenia.

Źródło: https://www.gizchina.com/