WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Xiaomi Pocophone debiutuje w Polsce

Najnowszy telefon od Xiaomi, Pocophone F1, debiutuje w przedsprzedaży w Polsce. Na tego smartfona wiele osób czekało i ma on być jednym z najwydajniejszych a przy tym najtańszych smartfonów na rynku.

Pocophone został wyposażony w procesor Snapdragon 845, 6 GB pamięci RAM oraz 64/ 128 GB pamięci wewnętrznej. 4000 mAh bateria ma pozwalać na przynajmniej 8 godzin grania, a telefon posiada dodatkowo szybkie ładowanie Quick Charge 3.0. Co ważne, procesor chłodzony jest cieczą a cała technologia nazywa się LiquidCool. Xiaomi podaje, że jest to o 300% wydajniejsze od tradycyjnych chłodzeń. Warto też wspomnieć o aparatach. Pocophone F1 posiada podwójny aparat 12 MP + 5 MP, który posiada funkcje SI. Z przodu jest 20 MP obiektyw z technologią Super Pixel.

Tak jak już wspomniałem, Pocophone F1 będzie dostępny w przedsprzedaży od 27 sierpnia w wersji czarnej i niebieskiej. Jego cena to 1499 zł za model 6 GB + 64 GB albo 1699 zł za 6 GB + 128 GB. Zamówienia można składać przez internet albo w autoryzowanych sklepach Mi Store.

Źródło: Materiały prasowe