Reklama
aplikuj.pl

Xiaomi Redmi Note 11 4G coraz bliżej globalnej premiery?

Xiaomi Redmi Note 11 4G coraz bliżej globalnej premiery?

Wygląda na to, że Xiaomi Redmi Note 11 4G, który ponad dwa miesiące temu zadebiutował w Chinach, powoli zmierza na globalny rynek. A przynajmniej na to wskazuje test Geekbench.

Xiaomi Redmi Note 11 4G pojawia się w bazie Geekbench

W Geekbench zauważono test modelu Xiaomi 2201117TI, którym wedle źródeł ma być Redmi Note 11 4G. Smartfon ten został wprowadzony w Chinach ponad dwa miesiące temu i od tamtej pory cały czas czekamy na jego globalną premierę. Teraz wydaje się, że jest ona coraz bliższa. Obecność w benchmarku ma potwierdzać rychły debiut w Indiach. Warto jednak zauważyć, że urządzenie zasilane jest przez procesor Qualcomm Snapdragon 680 spierany z 6 GB pamięci RAM.

Ten w teście jednordzeniowym uzyskał  376 punktów, podczas gdy w wielordzeniowym osiągnął wynik 1580 punktów. Geekbench zdradza nam ponadto obecność Androida 11 na pokładzie. Kiedy powinniśmy spodziewać się premiery tego modelu? Cóż, może to stać się nawet jutro, bo to właśnie 10 lutego w Indiach mają zadebiutować modele  Redmi Note 11S i Redmi 11, wydaje się więc bardzo prawdopodobne, że i Redmi Note 11 4G także zostanie wprowadzony na rynek razem z tymi smartfonami.