Reklama
aplikuj.pl

Xiaomi Smart Band 7 poleca się na prezent w nowej promocji

Już jutro Dzień Kobiet, więc jeśli chcesz kupić prezent swojej drugiej połówce albo zwyczajnie chcesz sprawić go sobie, to warto sprawdzić promocję przygotowaną przez Xiaomi. W jej ramach można kupić Xiaomi Smart Band 7 za 39 zł, jednak jest tutaj pewne ALE.

W sklepie producenta mi-home.pl ruszyła kolejna promocja, tym razem z okazji jutrzejszego Dnia Kobiet, dlatego właśnie nie potrwa ona długo i na skorzystanie z oferty macie czas tylko do 8 marca, do 23:59. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, w ramach tej promocji można kupić opaskę Xiaomi Smart Band 7 za 39 zł. To naprawdę ogromna obniżka, bo regularna cena urządzenia wynosi obecnie 209 zł. Jak się jednak można spodziewać — jest tu pewien „haczyk”.

Z promocji można skorzystać jedynie przy zakupie smartfona za minimum 750 zł i nie dotyczy to wszystkich modeli, bo Xiaomi wyłączyło z promocji np. najnowszą serię Xiaomi 13. Jeśli jednak akurat zamierzaliście kupić nowy smartfon, to oferta może być dla was kusząca, w końcu można sporo zaoszczędzić.

Warto też wspomnieć, że jedna osoba może nabyć maksymalnie pięć opasek podczas jednego zamówienia. Oczywiście w takim wypadku trzeba kupić pięć smartfonów i dobrać do nich pięć opasek, wówczas każda z nich kosztować będzie 39 zł.